Türkiye'de
Alcatel Lucent
2014

Alcatel-Lucent ürün ailesi ile kurumsal network çözümleri

Alcatel Lucent :
comment : 0

Alcatel Lucent Çözümleri, güvenli, güvenilir, dayanıklı, esnek ve ölçeklendirilebilir bir IP ağı için kapsamlı bir ürün seti sunan Alcatel-Lucent ürün ailesini ağ çözümlerinde kullanmaktadır.

Alcatel-Lucent veri ürün ailesinde yer alan ürünlerin öne çıkan özellikleri:

Alcatel-Lucent Kenar anahtarlar: PoE (power over ethernet) özelliği olan veya olmayan modelleriyle, tümü saniyede 10/100/1000 ve 10G hızlarını destekleyebilme.

Alcatel-Lucent Omurga anahtarlar: 10/40 Gigabit destekleyen yapıda, Quality of Service (QoS) özelliği olan ve birleştirilmiş veri, ses ve video uygulamalarını destekleyen, güvenli, yüksek kapasiteli, layer 2/3 anahtarlar.

Alcatel-Lucent Yönetim sistemleri: Veri iletişim ağını yönetmek, hata durumunda uyarı mesajları almak ve duruma müdahale edebilmek, değişik lokasyonlardaki cihazları izleyebilmek için OmniVista 2500 Network Management System, VitalSuite Network Performance Management Software yazılımları.

Alcatel-Lucent Birleşik hizmetler ağ geçidi: Birden fazla geniş alan ağı arayüzünü tek bir donanım platformu üzerinden konsolide etmek ve dahili network ve güvenlik servislerinden yararlanmak için OmniAccess 5000 Unified Services Gateway ürünü.